ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود کتاب امنیت سرورهای لینوکس

 

کتاب,لینوکس,دانلود,عکس,سرور,امنیت,

 

 یکی از موارد مهمی که در مورد استفاده از سرور ها حتما باید به آن توجه شود میزان امنیت آن هاست. اینکه ما برای داشتن یک سرور با امنیت بالا چه سروری را انتخاب کنیم بحث دیگری را می طلبد ، ولی ما می دانیم که یکی از بهترین سرور ها در زمینه امنیت سرور لینوکس است. امروزه بیش از 60 درصد میزبانی های وب بر پایه لینوکس است ، جالب اینجاست که این میزان هر روز در حال گسترش است. ولی این حرف درستی نیست که چون سرور ما بر پایه لینوکس است از امنیت کافی برخوردار است. ما در این پست قصد داریم به شما کتابی رو معرفی کنیم که به امنیت بیشتر سرور شما کمک می کند. شما می توانید با اعمال مواردی که در این کتاب آمده امنیت سرورتان را بالا ببرید. این کتاب مواردی همچون تنظیمات بایوس سخت افزاری ، انتخاب پسوورد مناسب ، جلوگیری از راه اندازی سرور در حالت های غیر معمول ، بهینه سازی سیستم بررسی کننده هویت کاربران ، کامپایل کرنل و بروزرسانی آن و ... را بررسی میکند و شما را برای داشتن یک سرور لینوکس با امنیت بالا یاری می دهد. شما می توانید این کتاب را هم اکنون از بانک کتاب پارس ویترین دریافت نمایید.

 

دانلود با لینک مستقیم | 1.6 مگابایت

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست