ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

مهارت در جستجوی اطلاعات فارسی در اینترنت

 

 

خط فارسی دارای مشکلات مختلفی می باشد که در جستجو و بازیابی اطلاعات مسائل و مشکلات فراوانی را فرا روی کاربران اینترنت قرار می دهد. به خصوص با رشد سریع انتشارات الکترونیکی بر روی وب در شکلهای مختلف پایگاه های اطلاعاتی وبلاگ و ... و اینکه هیچ قاعده مشخص و ثابتی برای رسم الخط فارسی وجود ندارد باعث شده است که جستجوگران مطالب فارسی با مشکلات فراوانی رو به رو بشوند. این مقاله سعی دارد تا با اشاره به موارد مختلفی که می تواند در جستجو و بازیابی اطلاعات سرعت و دقت و جامعیت و مانعیت جستجو را بالا ببرد موجب افزایش مهارت کاربران اینترنت فارسی بشود.

 

حجم کتاب : 683 kb

تعداد صفحات کتاب : 12

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست