ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود کتاب تئوری موسیقی

 

 

حجم کتاب : 3 مگابایت

تعداد صفحات : 106

 

بی شک کسانی که به طور جدی پا به عرصه موسیقی می گذارند نیاز به دانستن و آشنایی با مقدمات اصول این علم دارند. قطعا کسانی که به خوانندگی و یا نوازندگی علاقه دارند تنها موقعی می توانند از تمامی ظرفیت هایشان استفاده کنند که از پایه موسیقی را بفهمند و آن را درک کنند. دوره طبقه بندی شده ای که پیش روی شماست برنامه ای هست گام به گام برای آشنایی شما با زبان شیرین موسیقی. این کتاب در 106 صفحه گرداوری شده و توسط آقایان حمیدرضا ذوالفقار حسام رستمیان ، علی رضا امیر صمیمی ، ماجد رستمیان ، امیر حسین خوش لفظ تقدیم حضورتان می گردد. شما هم اکنون می توانید این کتاب را از سرویس کتاب پارس ویترین دریافت نمایید.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست