ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود کتاب نیم قرن با سیاوش قمیشی / مجموعه آثار همراه با آکورد و نت/گردآوری فرزاد پایدار

 

 

مجموعه ای که پیش رو دارید شامل تمامی آهنگ های سیاوش قمیشی تا سال 1390 و گلچینی از ساخته های ایشان برای دیگر هنرمندان می باشد که برای نوازندگان گیتار علاوه بر نت نویسی استاندارد از تبلیچر نیز استفاده شده ، در این مجموعه سعی بر آن شده همه ی قطعات با گام اصلی آهنگ نگارش شود تا نوازندگان با تونالیته ی اصلی آهنگ آشنایی بیشتری داشته باشند.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود کتاب تئوری موسیقی

 

 

حجم کتاب : 3 مگابایت

تعداد صفحات : 106

 

بی شک کسانی که به طور جدی پا به عرصه موسیقی می گذارند نیاز به دانستن و آشنایی با مقدمات اصول این علم دارند. قطعا کسانی که به خوانندگی و یا نوازندگی علاقه دارند تنها موقعی می توانند از تمامی ظرفیت هایشان استفاده کنند که از پایه موسیقی را بفهمند و آن را درک کنند. دوره طبقه بندی شده ای که پیش روی شماست برنامه ای هست گام به گام برای آشنایی شما با زبان شیرین موسیقی. این کتاب در 106 صفحه گرداوری شده و توسط آقایان حمیدرضا ذوالفقار حسام رستمیان ، علی رضا امیر صمیمی ، ماجد رستمیان ، امیر حسین خوش لفظ تقدیم حضورتان می گردد. شما هم اکنون می توانید این کتاب را از سرویس کتاب پارس ویترین دریافت نمایید.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود کتاب آشنایی با موسیقی شرق و غرب

 

 

حجم کتاب : 628 کیلوبایت

تعداد صفحات : 141

 

مطالعه بیشتر...

موسیقی در ایران

 

 

در این کتاب سعی شده است تا پیدایش موسیقی در ایران و معرفی سبک های موسیقی در ایران مورد بررسی قرار گیرد.

 

حجم کتاب : 1.7 مگابایت

تعداد صفحات : 210

 

مطالعه بیشتر...

مقالات دیگر...

  1. موسیقی سنتی ایران

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست