ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود کتاب انگلیسی و فارسی اشعار برگزیده رباعیات خیام

 

 

خیام نیشابوری فیلسوف ، ریاضی دان ، ستاره شناس و رباعی سرای ایرانی در دوره سلجوقی است. اینک قصد داریم با مجموعه ای برگزیده از رباعیات فارسی و انگلیسی وی در خدمتتان باشیم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرد.

 

مطالعه بیشتر...

دانلود کتاب قرآن کریم با ترجمه 36 زبان زنده دنیا

 

دانلود قرآن,کتاب قرآن,دانلود,پارس ویترین,دانلود کتاب,حضرت محمد,محمد امین,بانک کتاب,زبان,ترجمه

 

قرآن کتاب آسمانی مسلمانان است. قرآن کتابی است که به صورت وحی از طرف خداوند بر بنده پاکش حضرت محمد (ص) آخرین پیامبر خدا در طول یک دوره ی 23 ساله نازل گردیده است. این کتاب یکی از معجزات پیامبر گرامی اسلام است که حتی در حدیث ثقلین هم به آن اشاره شده است. امروزه در قرآن آیه هایی شناسایی شده که دلیل بر خارق العاده بودن و معجزه بودن آن می شود. این کتاب آسمانی نه تنها برای مسلمانان بلکه برای غیر مسلمانان هم معجزه بودن آن به اثبات رسیده است. قرآن رساترین بیان است و از نظر وزن لفظی و موسیقی در لغاتش نشانه های وحیانی ربانی مشهود است. امروز در بانک کتاب پارس ویترین با مجموعه کتاب قرآن کریم با ترجمه 36 زبان زنده دنیا در خدمت شما کاربران گرامی هستیم. ما این مجموعه نفیس رو تقدیم می کنیم به تمامی مسلمانان و همچنین به کسانی که قدر این کتاب بسیار معنوی و سرشار از آرامش را می دانند. جهت دانلود یکجا و یا تکی و همچنین مشاهده لیست زبان ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر...

teaching english to children

 

 

حجم کتاب : 5.96 mb

تعداد صفحات کتاب : 119

 

مطالعه بیشتر...

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست