ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

ساختار شبکه GPRS

 

 

از اوایل دهه 60 میلادی که شبکه های تلفن همراه سلولی معرفی شدند نزدیک به 50 سال می گذرد. در آن زمان تنها سرویسی که این شبکه ها ارائه می دادند مکالمه بود آن هم به صورت آنالوگ و با کیفیت بسیار پایین. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و همگام با آن سطح انتظار کاربران خدمات این شبکه ها نیز توسعه یافت به طوری که در حال حاضر نسل چهارم این شبکه ها امکان دسترسی به اینترنت با سرعت 170mbps برای تمام کاربران فراهم کرده است. از طرف دیگر طی این 50 سال پیشرفت این شبکه ها به سمتی بوده که مرز بین شبکه های تلفن همراه و شبکه های کامپیوتری در حال محو شدن است و این شبکه ها در حال ادغام با یکدیگر هستند. در این رابطه می توان به شبکه های wimax یا همون IEE802.16M اشاره کرد که اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) از آن به عنوان شبکه های نسل چهارم تلفن همراه یاد میکند. تیم به روز رسانی بانک کتاب پارس ویترین جهت قدم گذاشتن در این راستا و خدمت رسانی به علاقه مندان کتابی را در این مبحث آماده کرده که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 

حجم کتاب : 6 mb

تعداد صفحات کتاب : 22

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست