ای زد دانلود

 

 کتاب رایگان فارسی,کتاب رایگان pdf, کتاب رایگان موبایل,کتابهای رایگان, کتاب اول تهران,دانلود کتاب اول, اول نقشه کتاب pdf دانلود,دانلود pdf, کتاب pdf رایگان,کتاب pdf فارسی,دانلود کتاب زبان, دانلود کتاب فارسی,سایت دانلود کتاب, دانلود کتاب رمان,دانلود کتاب الکترونیکی, کتاب دانلود,بانک کتاب pdf, دانلود pdf رمان

قابل توجه کاربران گرامی

استفاده از کلیه منابع رسانه پارس ویترین رایگان است ، چنانچه حق نشر فایلی در این رسانه ضایع شده ، خواهشمندیم به اطلاع ما رسانده تا سریعا نسبت به حذف آن اقدام کنیم. 

parsvitrin@gmail.com

دانلود کتاب دارو و ورزش کلیات و تاریخچه دوپینگ

 


مصرف هر نوع ماده شیمیایی یا فیزیولوژیکی غیر مجاز با مقادیر غیر طبیعی و یا استفاده از روشهای غیر متعارف به منظور دستیابی به برتری فیزیکی و یا فیزیولوژیکی که مغایر ورزش جوانمردانه است را دوپینگ می گویند. دوپینگ می تواند به طور ناخواسته به دلیل عدم آشنایی ورزشکار ، مربی و پزشک در بدن یک ورزشکار انجام شود. در دسترس بودن دارو های غیر مجاز و عدم کنترل دقیق می تواند از دلایل دوپینگ باشد. در این کتاب علاوه بر تاریخچه دوپینگ به اختصار در رابطه با دوپینگ توضیحاتی داده شده و می تواند برای مربیان پزشکان و مخصوصا ورزشکاران بسیار مفید باشد.

 

دانلود با لینک مستقیم | 0.2 مگابایت

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

 

 

تمامی حقوق پارس ویترین متعلق به شماست